Licitálható
22430.
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 Ft
Bibliografia. (A turistaság és alpinizmus 20 évfolyama és összes kiadványai.) Összeállította: Papp László. Bp., 1930. Turistaság és alpinizmus kiadóv. Ifj. Kellner Ernő ny. 31 p. Korabeli, illusztrált, préselt, aranyozott egészvászon kötésben. eredeti borítók bekötve
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |