Licitálható
23807.
Könyvek: Konyha és kert
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 500 Ft
Kovács Teréz (szerk.): A magyar konyha. Szakácskönyv és házi cukrászda. Bp., Franklin. 459p. Kiadói félvászon kötés, kötéstáblán litho illusztráció, sérült, laza fűzés, kopottas állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |