Tétel

Licitálható

Licitálok:

11 000 13 000 15 000

Kikiáltási ár:

11 000 Ft
29,81 EUR, 34,38 USD

Minimális ajánlat:

11 000 Ft

Leírás:

Költők albuma. (Nagyméretű szecessziós díszalbum.) Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Harmadik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. Bp.,[1898.], Lampel R. (Wodianer és Fiai), 1 t. + 8+278+2 p.+27 t. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Márk Lajos, Ferenczy Károly, Magyar Mannheimer Gusztáv, Körösfői Kriesch Aladár, Csók István, Iványi Grünwald Béla, Fényes Adolf és mások munkáinak reprodukcióival, szecessziós könyvdíszekkel illusztrált. Benne neves magyar költők verseivel, közte Szász Károly, Ignotus, Reviczky Gyula, Heltai Jenő, Vajda János, Gyulai Pál és mások verseivel. Aranyozott kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foxingos lapokkal, egykorú ajándékozási sorokkal, de ezeket leszámítva jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft