Licitálható
25190.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
11 000 Ft
29,81 EUR, 34,38 USD
11 000 Ft
Költők albuma. (Nagyméretű szecessziós díszalbum.) Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Harmadik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. Bp.,[1898.], Lampel R. (Wodianer és Fiai), 1 t. + 8+278+2 p.+27 t. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Márk Lajos, Ferenczy Károly, Magyar Mannheimer Gusztáv, Körösfői Kriesch Aladár, Csók István, Iványi Grünwald Béla, Fényes Adolf és mások munkáinak reprodukcióival, szecessziós könyvdíszekkel illusztrált. Benne neves magyar költők verseivel, közte Szász Károly, Ignotus, Reviczky Gyula, Heltai Jenő, Vajda János, Gyulai Pál és mások verseivel. Aranyozott kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foxingos lapokkal, egykorú ajándékozási sorokkal, de ezeket leszámítva jó állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |