Licitálható
25578.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
1 600 Ft
Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |