Muzsnay Ákos (1945-): Ex libris Szakolczay Lajos, 1992. Rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/hu/516-Festmeny-grafika-plakat-ex-libris-arveres/519.0/Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~2/Muzsnay-Akos-1945-Ex-libris-Szakolczay-Lajos-1992-Rezkarc-papir-Jelzett-Hatoldalan~II3489110
3489110
11675
519
Ex libris - small-graphics
Leírás: Muzsnay Ákos (1945-): Ex libris Szakolczay Lajos, 1992. Rézkarc, papír. Jelzett. Hátoldalán paszpartuzás nyomaival. 8×6 cm
: ekb