Üvegtárgyak

Tételek száma: 590

Lindshammar svéd design üveg gyertyatartó, címkével jelzett, hibátlan, 5x5 cm
15561.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

cca 1910-1930 Ólomkristály 12 személyes köretes készlet, 1-1 darabon kis pattogzással, d: 13-24 cm
15562.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kristály 4 személyes likőrkínáló készlet, hibátlan, 23x9 cm, m: 6 cm
15563.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Mid-century iparművész bordázott üveg 6 személyes háromosztatú kínáló garnitúra, hibátlan, d: 24 cm
15564.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kristály négyoldalas váza, hibátlan, m: 17 cm
15565.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ólomkristály kosár alakú kínáló, 15x14 cm
15566.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Üveg shaker, m: 21 cm
15567.

Üveg shaker, m: 21 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910-1930 Ólomkristály italos dugós üveg, dugón minimális pattogzással, m: 40 cm
15568.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1950 Mid-century iparművész váza, hibátlan, m: 15 cm
15569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cseh zománcfestett üveg gömb váza, m: 15 cm
15570.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Borérlelő üvegballon. cca 19. sz. vége, Parád, zölden színezett hutaüveg, cca 50 liter, kis kopással, m: 53 cm. A hasonló érlelő ballonok száját egy speciális szerszámmal durván képezték ki, hogy alkalmasak legyenek a borérlelési technikák kivitelezésére. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Wine aging glass balloon. Circa late 19th century, Parád, green-colored furnace glass, approximately 50 liters, with minor wear, height: 53 cm. The mouths of similar aging balloons were roughly shaped with a special tool to make them suitable for executing wine aging techniques.
15571.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hirschfeld Sörgyár Részvénytársaság Pécs Pannonia Sör üveg, hibátlan, m: 25 cm
15572.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft