Porcelán

Tételek száma: 527

cca 19. sz. vége, Fischer Emil virágtartó kaspó, jelzett, felületi sérüléssel, kopással, több helyen restaurált, d: 33 cm, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
14858.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Zsolnay kisplasztika - Anya gyermekével könyvtámasz pár. Terv.: Nádor Judit (1934-2018). Selyemfényű eozinmázakkal fedett öntött finomfajansz. Egyik darab hibátlan, a másik ragasztott, m: 21 cm
14859.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Zsolnay eozin mázas kaspó. Terv.:Kovács István, belül mázrepedésekkel, m:12,5 cm, d: 16,5 cm
14860.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Zsolnay kisplasztika - Csőkutya. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, hibátlan, 11x17 cm
14861.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Zsolnay "Éva" virágmintás peremű 62 részes szervírozó készlet, közte nemesi monogrammal díszítettek. Jelzett, közte kis kopással. Így egyben ritka!
14862.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Zsolnay eozin mázas jegesmedvepár. Jelzett, hibátlan, 20x12 cm
14863.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Zsolnay pillangó mintás kávés készlet, + 6 darab süteményes tányérral, 1 darab csészealj hiányzik, jelzett, hibátlan.
14864.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Zsolnay kisplasztika - bivaly. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, hibátlan, 23x12 cm
14865.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Zsolnay eozin mázas "Kopjás váza". Formaterv Török János. Jelzett minimális karcokkal, m: 20,5 cm
14866.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Zsolnay jazz zenekar mintás retro art deco váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
14867.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Herend eton mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 19-25 cm
14868.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Zsolnay robot bagoly, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), gyári folttal, m:16 cm
14869.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft