Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus... https://www.darabanth.com/hu/515-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/518.0/Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~669/Beran-Lajos-1882-1943-1931-I-Nemzetkozi-Stomatologiai-Kongresszus-Budapest-ketoldalas-bronz~II3485615
még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül Megvehető
Megveszem: Kosárba
Eltávolítás
3485615
31753
518
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,52 EUR , 37,50 USD
Leírás: Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest " kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF patina, ph.
Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress " two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "Lajos Berán" (1882-1943), (45mm) C:XF patina, edge error
HP.: 1331.
: szr