Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3417643
31464
518
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1974. "Gábor Áron Kohó- és Öntőipari Szakközépiskola - Diósgyőr - 25 - 1949-1974 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (70mm) T:XF 3262155
31465
518
Numizmatika
1974. "Hungexpo Budapest - Nemzetközi Textil- Ruházati-Tisztító- Bőr- és Cipőipari Gépkiállítás / LIMEXPO 1974.X.9-16. Budapest " fém emlékérem (ritkábban előforduló típus) (40mm) + 1975. "Hungexpo / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár " fém emlékérem (5db, 32mm) T:XF-VF 3396258
31466
518
Numizmatika
1974. "Sátoraljaújhelyi börtönkitörés emlékére 1944-1974 " bronz emlékérem (76mm) T:AU 3485784
31467
518
6500
Numizmatika
1974. "VASKUT - Vasipari Kutató Intézet Budapest 1949-1974 - 25 éves évforduló " kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátlapon a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozatának Kohász jutalomérmének képével (45mm) T:AU 3319956
31468
518
Numizmatika
1975. "1945 1975 / B.A.Z. Megyei Tanács Vb. Járási Hivatala Encs " bronz emlékérem (98mm) T:AU 3182372
31469
518
Numizmatika
1975. "30 éve szabad 760 éves városunk " egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti sérül tokban (110mm) T:AU 3445332
31470
518
Numizmatika
1975. "Alkotó Ifjúság Pályázat és Kiállítás " egyoldalas patinázott fém emlékérem, hátoldalán "KPM Ágazati Kiállítás 1975 " gravírozással (80mm) + DN Kereskedelmi Pénzügyi és Vendéglátóipari Dolgozók Szakszervezete "KPVDSZ " egyoldalas, öntött fehérfém emlékérem (61mm) T:XF,VF, patina 3244689
31471
518
Numizmatika
1975. "Elzett Művek - Berettyóújfalui gyára / Épült 1971-1975 között a Párt és Kormány Vidéki Iparfejlesztési Programja Keretében - Gyáravatás 1975 augusztus 20 " bronz emlékérem, eredeti dobozában (72mm) T:AU 3454749
31472
518
Numizmatika
1975. "Paksi Atomerőmű - KISZ - Építkezés / KISZ 1919-1957 " kétoldalas öntött bronz emlékérem (62mm) T:XF 3444312
31473
518
Numizmatika
1975. "Posta Központi Hírlap Iroda / 1950-1975 " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + 1985. "1945-1985 - 40 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (72mm) T:VF, patina 3442743
31474
518
Numizmatika
1976. "100 éves a Magyar Optikai Művek 1876-1976 / Centenárium MOM Budapest " kétoldalas bronz emlékérem, kopott dísztokban (81mm) + "100 MOM " zománcozott, aranyozott fém kitűző (13,5x17mm) T:AU,XF 3460412
31475
518
Numizmatika
1976. "A szocialista mezőgazdaságért " egyoldalas, öntött bronz plakett Szign.:LI (85mm) T:XF patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft