Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3397025
31440
518
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x76mm) T:AU patina 3351972
31441
518
Numizmatika
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas Ganz bronz emlékplakett eredeti tokban, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x75mm) T:AU patina 3443920
31442
518
Numizmatika
1970. "Békéscsaba Városért " egyoldalas, aranyozott kitüntetés műgyantás városcímerrel, füllel + 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény " kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF, aranyozás lekopott 3453856
31443
518
Numizmatika
1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: Simon F. (61mm) T:AU patina 3483628
31444
518
Numizmatika
1970. "Csepel 1945-1970 " egyoldalas bronz felszabadulási emlékplakett. Szign.: VJ (98mm) T:AU 3417433
31445
518
Numizmatika
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:AU 3396979
31446
518
Numizmatika
1970. "Hazánk Felszabadulásának 25. évfordulójára / MSZMP Borsod megyei bizottsága " egyoldalas, öntött bronz plakett a hátoldalán bevéséssel (117,5mm) T:AU 3277383
31447
518
Numizmatika
1970 k. "A kerületért végzett munkája elismeréséül. I. Kerületi Tanács VB. " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (80mm), előlapján várábrázolással, hátlapján a kerület címere T:AU 3485759
31448
518
Numizmatika
1970 k. "Állami Mezőgazdasági Gépjavító Szervezet - 20 év " egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalán "1948-1968" gravírozással (70mm) T:AU 3486541
31449
518
Numizmatika
1970 k. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr " egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU 3417628
31450
518
Numizmatika
1970 k. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr " egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU, kis patina 3417486
31451
518
Numizmatika
1970 k. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr 1770 " egyoldalas bronz emlékérem (62mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft