Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3444652
33294
518
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1980 k. "MALÉV Junior Club " műgyantás fém jelvény T:AU 3443698
33295
518
Numizmatika
1983. "1983. IX.16-25. ŐSZI BNV " (Budapesti Nemzetközi Vásár) festett bronz jelvény (15x35mm) + 1983. "TAVASZI BNV 1983.V.18-26. " festett bronz jelvény (15x35mm) + DN "Balatoni Emlék " zománcozott bronz lemezjelvény, "Keszthely " függelékkel (~26x33mm) T:VF 3445813
33296
518
Numizmatika
1986-1988. "Híradó " az MTV1 híradójának akkori logóját ábrázoló bronz jelvény (19db/30mm) T:UNC,AU 3451313
33297
518
2200
Numizmatika
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára " műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC 3491639
33298
518
Numizmatika
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozatának tokja , szalagsávval és rozettával T:UNC,AU 3480154
33299
518
Numizmatika
1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után " Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 760. 3465252
33300
518
Numizmatika
1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 20 év után" Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:AU patina NMK 760. 3473087
33301
518
Numizmatika
2006. "FKGP 50" aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban, a Független Kisgazdapárt újjáalakulásának 50. évfordulójára (19mm) T:UNC 3475175
33302
518
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok 2000-2010 k. "Hard Rock Cafe - Myrtle Beach " műgyantás fém jelvény (38x29mm) T:AU USA cca 2000-2010. "Hard Rock Cafe - Myrtle Beach " synthetic resin metal badge (38x29mm) C:AU 3318137
33303
518
Numizmatika
Ausztria ~1900. "Einig Frei Wahr u. Treu " fém dalos jelvény dekoratív, "Human. Club Nestroy 1893 " feliratú, piros-fehér szalagon (42x46mm) T:AU / Austria ~1900. "Einig Frei Wahr u. Treu " metal singing badge on decorative red-white ribbon with "Human. Club Nestroy 1893 " text (42x46mm) C:AU 3046719
33304
518
Numizmatika
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina 3464146
33305
518
50000
Numizmatika
DN "Idegenvezető - Fremdenführer " zománcozott, aranyozott bronz jelvény hátoldalon "100" gravírozás és "Gál Nap u. 16" fordított "N" gyártói jelzéssel (63x43mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft