https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 173

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1980 k. "MALÉV Junior Club" műgyantás fém jelvény T:AU
1
33294.

1980 k. "MALÉV Junior Club" műgyantás fém jelvény T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1983. "1983. IX.16-25. ŐSZI BNV" (Budapesti Nemzetközi Vásár) festett bronz jelvény (15x35mm) + 1983. "TAVASZI BNV 1983.V.18-26." festett bronz jelvény (15x35mm) + DN "Balatoni Emlék" zománcozott bronz lemezjelvény, "Keszthely" függelékkel (~26x33mm) T:VF
1
33295.

1983. "1983. IX.16-25. ŐSZI BNV" (Budapesti Nemzetközi Vásár) festett bronz jelvény (15x35mm) + 1983. "TAVASZI BNV 1983.V.18-26." festett bronz jelvény (15x35mm) + DN "Balatoni Emlék" zománcozott bronz lemezjelvény, "Keszthely" függelékkel (~26x33mm) T:VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1986-1988. "Híradó" az MTV1 híradójának akkori logóját ábrázoló bronz jelvény (19db/30mm) T:UNC,AU
1
33296.

1986-1988. "Híradó" az MTV1 híradójának akkori logóját ábrázoló bronz jelvény (19db/30mm) T:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC
1
33297.

1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozatának tokja, szalagsávval és rozettával T:UNC,AU
1
33298.

1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozatának tokja, szalagsávval és rozettával T:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után" Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 760.
1
33299.

1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után" Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
NMK 760.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 20 év után" Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:AU patina NMK 760.
1
33300.

1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 20 év után" Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:AU patina
NMK 760.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2006. "FKGP 50" aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban, a Független Kisgazdapárt újjáalakulásának 50. évfordulójára (19mm) T:UNC
1
33301.

2006. "FKGP 50" aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban, a Független Kisgazdapárt újjáalakulásának 50. évfordulójára (19mm) T:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Amerikai Egyesült Államok 2000-2010 k. "Hard Rock Cafe - Myrtle Beach" műgyantás fém jelvény (38x29mm) T:AU USA cca 2000-2010. "Hard Rock Cafe - Myrtle Beach" synthetic resin metal badge (38x29mm) C:AU
1
33302.

Amerikai Egyesült Államok 2000-2010 k. "Hard Rock Cafe - Myrtle Beach" műgyantás fém jelvény (38x29mm) T:AU
USA cca 2000-2010. "Hard Rock Cafe - Myrtle Beach" synthetic resin metal badge (38x29mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria ~1900. "Einig Frei Wahr u. Treu" fém dalos jelvény dekoratív, "Human. Club Nestroy 1893" feliratú, piros-fehér szalagon (42x46mm) T:AU / Austria ~1900. "Einig Frei Wahr u. Treu" metal singing badge on decorative red-white ribbon with "Human. Club Nestroy 1893" text (42x46mm) C:AU
1
33303.

Ausztria ~1900. "Einig Frei Wahr u. Treu" fém dalos jelvény dekoratív, "Human. Club Nestroy 1893" feliratú, piros-fehér szalagon (42x46mm) T:AU / Austria ~1900. "Einig Frei Wahr u. Treu" metal singing badge on decorative red-white ribbon with "Human. Club Nestroy 1893" text (42x46mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
1
33304.

Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN "Idegenvezető - Fremdenführer" zománcozott, aranyozott bronz jelvény hátoldalon "100" gravírozás és "Gál Nap u. 16" fordított "N" gyártói jelzéssel (63x43mm) T:AU
1
33305.

DN "Idegenvezető - Fremdenführer" zománcozott, aranyozott bronz jelvény hátoldalon "100" gravírozás és "Gál Nap u. 16" fordított "N" gyártói jelzéssel (63x43mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz