17832.
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
500 Ft
1,36 EUR, 1,56 USD
Kodály Zoltán: Énekeljünk tisztán. Kétszolamú karének-gyakorlatok. Bp.,é.n., Magyar Kórus Művek. Kiadói sérült félvászon-kötés, kijáró lapokkal, belső borítón bejegyzésekkel.