Térképek

Tételek száma: 114

1895 Komárom vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:430000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, 28×22,5 cm
17765.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1 : 200.000 méretarányú térképek tétele, 11 db (Cataldza, Durazzo, Monastir, stb.), vászonra kasírozva, 57x44 cm körüli méretben
17766.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
10

Magyarország áttekintő úttérképe (I. Darabterhelési térkép, II. Tonnaterhelési térkép, III. Célforgalmi térkép), 3 db egyenként 4 szelvényből álló, nagyméretű térkép, sérült kiadói mappában
17767.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

cca 1920 Szombathely környékének katonai térképe, 1 : 200.000, Militärgeographisches Institut, lapszéli sérülésekkel, 64,5x45,5 cm
17768.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1927 Nagyszeben és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, rajta ceruzás jelölésekkel, kis lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 61,5x45 cm
17769.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 Tulln an der Donau, Korneuburg, Klosterneuburg környéke (Ausztria), katonai térkép, körbevágva, vászonra kasírozva, 37,5x51 cm
17770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1890-1900 3 db térkép: A Magyar Szent Korona országai, Osztrák-Magyar Monarchia, A Kárpát-tartományok hegy- és vízrajzi térképe, rajzolta: Homolka József, sérülésekkel, 26x33 cm körül
17771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920-1930 Beszterce és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, rajta ceruzás jelölésekkel, kisebb lapszéli sérülésekkel, 62x46 cm
17772.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

5 db térkép-melléklet könyvben (egy duplummal): Pesti Magyar Kereskedelmi Bank - Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest székesfőváros területén, 56x29 cm + Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41,5 cm (x2) + A megcsonkított Magyarország térképe, illetve A megnagyobbodott Magyarország térképe 1941 júliusában, 30x43,5 cm + Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Dr. Lamotte Károly bevezetőjével. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, hártyapapír védőborítóban.
17773.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar Korona Országainak Gyógyszertári térképe reprint 70x50 cm
17774.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

ca 1920 15 db vármegye térkép vegyes méretben és állapotban
17775.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Egy cipősdoboznyi retro várostérkép, turista térkép
17776.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft