12252.
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
16 000 Ft
43,36 EUR, 50,00 USD
Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)