https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 111

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm
1
12317.

Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm
1
12318.

Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
EUR
,
687,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.
1
12319.

Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
EUR
,
437,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Doxa 14K arany (Au) férfi karóra ca 1940, hibátlan számlappal,. Kézi felhúzós, jelzett d: 34 mm jelzett, nem jár, rúgó törött, szerkezetben korrodáció, régi bór szíjjal.
1
12320.

Doxa 14K arany (Au) férfi karóra ca 1940, hibátlan számlappal,. Kézi felhúzós, jelzett d: 34 mm jelzett, nem jár, rúgó törött, szerkezetben korrodáció, régi bór szíjjal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
EUR
,
562,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm
1
12321.

Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
EUR
,
406,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm
1
12322.

IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm
1
12323.

Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
EUR
,
281,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm
1
12324.

Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm
1
12325.

Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Raymond Weil női karóra, quartz, aranyozott fém szíjjal, napkijelzéssel, 3x2,5 cm
1
12326.

Raymond Weil női karóra, quartz, aranyozott fém szíjjal, napkijelzéssel, 3x2,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm
1
12327.

Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm
1
12328.

XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz