1962 Magyarország - Uruguay labdarúgó-mérkőzés műsorfüzet, sérült, különvált elülső borítóval, 32 p. + Bozsik József 100-szoros magyar válogatott labdarúgót ábrázoló fotó, üvegezett keretben, 17,5x13 cm, keret: 25x20 cm