Képkeretek Tételek száma: 11
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3471368
13650
518
Frames
Ernst Otto: Falkavadászat. Nyomat, üvegezett keretben 32x24 cm Fa keret 46x37 cm 3471317
13651
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: The morning. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471326
13652
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Kissé sérült Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471329
13653
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471315
13654
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: The evening. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm /42x52 cm 3485950
13655
518
Frames
Dekoratív képkeret, nyomattal. Belső méret 30x40 cm 3488702
13656
518
Frames
Bronz támasztható asztali képkeret, m: 15 cm 3489727
13657
518
Frames
Dekoratív blondel képkeret. Belső méret 35x45 cm, minimális sérüléssel 3470342
13658
518
Frames
4 darab képkeret, 40x32 cm alatt 3470386
13659
518
Frames
Blondel képkeret, üvegezett, 33x27 cm 3470393
13660
518
Frames
Blondel képkeret, üvegezett, 32x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft