Judaika Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3261809
17443
518
34000
Judaica
Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. 3428608
17444
518
Judaica
ca 1865 Zsidó férfi portréja Albert József atyja Klösz vizitkártya, feliratozott 7x9 cm 3261763
17445
518
34000
Judaica
1940 Kiskunhalas, Tábori zsidó munakszolgálatos század, 261/9, 1940. december 3., 2 db fotólap, törésnyomokkal, szakadásokkal, 8,5x13,5 cm 3430684
17446
518
Judaica
1944 ,,Emlékezésem, gyászom", izraelita halálozási emlékkönyv, kalendárium. Kiadja: a Poel Czedek Egylet, Bp. (Neuwald Illés Utódai-ny.), 22 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes borítóval, részben elmosódott bejegyzésekkel. 3347834
17447
518
Judaica
1929 A Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége levele Gerő Ödön (1863-1939) íróhoz, szerkesztőhöz, a Pester Lloyd műkritikusához, amelyben értesítik, hogy a Jewish Agency bizottságba választották. Fejléces papíron, egy gépelt oldal. 3395357
17448
518
700
Judaica
Izralei telepesek - Gát építése a Jordán folyón képes nyomtatvány, sérüléssel 45x55 cm Cionizmus 3491955
17449
518
Judaica
2000 A Váci Híd közéleti havilap II. évfolyamának 1-2. száma, 27p 3472317
17450
518
6500
Judaica
"A stone from King Solomon's mines, Eilat, Israel", az izraeli Eilat közelében található, Salamon zsidó király bányájaként azonosított rézbányából származó ércdarab Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft