21486.
515. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papÃrrégiség, ékszer aukció maradékeladás
Könyvek: Vallás
800 Ft
[Sheldon, Charles Monroe]: Az Å‘ nyomdokain, vagy ,,Mit tenne Jézus?" [Ford.: Csizmadia Lajos.] Házi kincstár. Vallás-erkölcsi épÃtÅ‘ könyvek sorozata IV. köt. Bp., 1903, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 300 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borÃtóval, hiányzó cÃmlappal, ex libris-szel.