Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 16

Vitéz Uzsoki Báró Szurmay Sándor: Vadászemlékek, horgászélmények. Vitéz József királyi herceg előszavával. Bp., 1937. Papírkötésben, keménytábla nélkül, kopottas állapotban.
20742.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14

20743.

Honti Jenő: Bolyongások a természet birodalmában. Györgyfi György rajzaival.
A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés.
Vuray 0.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Elven, Hans (szerk.): Wir Jäger. Bearbeitet von Hans Elven. Düsseldorf, [1936]. Est-Est Verlag (Hesse & Becker Graphischer Grossbetrieb, Leipzig). 434 + [2] p. + 60 t. (kétoldalas táblákon vadászati felvételek). Első kiadás. A többszerzős vadászati tanulmánykötet a sportág szakkérdéseit járja körbe, a zoológiai anyagtól a kutyák és fegyverek témakörén át a vadgazdálkodás kérdéseiig. Oldalszámozáson belül számos szövegközti ábrával. Az első előzéken régi, német nyelvű tulajdonosi bejegyzés. Aranyozott, enyhén kopott kiadói félbőr kötésben, felül színes festésű lapszélekkel. Jó példány.
20744.

Elven, Hans (szerk.): Wir Jäger. Bearbeitet von Hans Elven.
Düsseldorf, [1936]. Est-Est Verlag (Hesse & Becker Graphischer Grossbetrieb, Leipzig). 434 + [2] p. + 60 t. (kétoldalas táblákon vadászati felvételek). Első kiadás.
A többszerzős vadászati tanulmánykötet a sportág szakkérdéseit járja körbe, a zoológiai anyagtól a kutyák és fegyverek témakörén át a vadgazdálkodás kérdéseiig. Oldalszámozáson belül számos szövegközti ábrával.
Az első előzéken régi, német nyelvű tulajdonosi bejegyzés.
Aranyozott, enyhén kopott kiadói félbőr kötésben, felül színes festésű lapszélekkel. Jó példány.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20745.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pátkai Imre, Dr.: Ragadozó madaraink    Bp., 1947. Nimród Kis Könyvtár (Független-nyomda). 186+(2) p./Nimród kis könyvtár/. Arajzokat, ábrákat és röpképeket Vertse Albert rajzolta.Fűzve, kiadói papírborítóban, minimális sérüléssel.
20746.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20747.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20748.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Zolnay László: Vadászatok a régi Magyarországon. Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval. Megjelent 3100 példányban.
20749.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Bencze Lajos - Dr. Dániel István: Vadászati alapismeretek (A vadászvizsga anyaga). 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20750.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kovásznai Kováts István: A vadászat barátja. Bp., 1993, MAVAD. 1829-es kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
20751.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20752.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Soltész Béla: Pagony a Börzsöny szélén (vadásznapló). Bp., Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20753.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft