Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20865.
515. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papírrégiség, ékszer aukció maradékeladás
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
Flammarion, Camille: Népszerű csillagászattan. Az égbolt egyetemes leírása I-II. köt. Ford.: Dr. Hoitsy Pál.
Bp., 1900, Pallas, VIII + 336 p. + 4 t.+1 (csillagászati térkép) t.; IV+372 p.+3 (csillagászati térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, a II. kötet szétvált kötéssel és kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány bejegyzéssel.