Magyar Ferenc: A négy és kétütemű, kerekes és lánctalpas traktorok ismertetése, kezelése és javítása. Szeged, 1944, szerzői kiadás, 144 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel.
Geleji Sándor dr.: A fémek képlékeny alakításának elmélete Bp., 1948. Mérnöki Továbbképző Intézet. 133p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.Kiadói félvászon kötésben