21045.
Könyvek: Társadalomtudomány
500 Ft
1,36 EUR, 1,56 USD
Aus Natur und Geisteswelt 6 kötete:
F. Wislicenus: Der Kalender (2 kiadás), Emil Ott: Henri Bergson, Oswald Külpe: Immanuel Kant, H, Sieveking: Wirtschaftsgeschichte II. Vom Ausgang der Antike bis zum Beginn des 19. Jahrhunderts, Otto Neurath: Antike Wirschaftsgeschichte. Lepizig, B.G. Teubner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, és kiadói félvászon-kötés, és kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, kopott borítóval, egy sérült gerinccel.