Swift, [Jonathan]: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Ford.: Dávid Ma... https://www.darabanth.com/hu/515-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/518.0/Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1054/Swift-Jonathan-Gulliver-utazasai-Ifjusagi-kiadas-Ford-David-Margit-Bp-1937-Tolnai-~II3456016
3456016
21631
518
Books: Tales
Leírás: Swift, [Jonathan]: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Ford.: Dávid Margit. Bp., [1937], Tolnai, 154+(6) p. A borító K. Sávely Dezső munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón sérülésekkel, kopottas állapotban.
: kni