Könyvek: Judaika

Tételek száma: 41

Werfel, Franz: Paulus unter den Juden. Dramatische Legende in sechs Bildern. Berlin-Wien-Leipzig, 1926, Paul Zsolnay Verlag, 186+(6) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel. / First edition. In German language. Paperback, with slightly worn, damaged cover and spine.
21356.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Simon Dubnov: A zsidóság története az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Szabolcsi Bence. Bp., [1935], Tabor (Hungária-ny.), 358+(10) p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
21357.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hannah Senesh / Hannah Szenes: Her Life, Mission and Death (Szenes Hanna: élete, küldetése, és halála.) Szerk.: Moshe Brelavsky. 1973., Hakiubbutz Hameuchad Publishing House. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21359.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

21360.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft