https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 41

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
19478.

Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Petrétei József: Magyar alkotmányjog I-II. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19479.

Petrétei József: Magyar alkotmányjog I-II. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval
1
19480.

dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gergely Jenő: Külföldi és belföldi valutatartozások fizetése és behajtása. Törvény, rendeletek, birói gyakorlat, végrehajtás, sorrendi tárgy. eljárás az engedélyek iránt, iratminták. Bp.,én., Szerzői,(Centrum-ny.), 116 p. Kiadói foltos papírkötés.
1
19481.

Gergely Jenő: Külföldi és belföldi valutatartozások fizetése és behajtása. Törvény, rendeletek, birói gyakorlat, végrehajtás, sorrendi tárgy. eljárás az engedélyek iránt, iratminták. Bp.,én., Szerzői,(Centrum-ny.), 116 p. Kiadói foltos papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
EUR
,
0,94
USD
Ajánlatok száma:
0
 
vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)
1
19482.

vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz