22104.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
600 Ft
1,63 EUR, 1,88 USD
Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.