Sienkiewicz Henrik: Volyodyjovszki úr (A kis lovag) I-II. Történeti regény. Bp., 1902, Fordító. Kiadói festett Gottermayer-féle egészvászon kötés, festett lapélek, kissé kopottas állapotban.