Hasznos kalauz. Útmutató az életben előforduló mindennemű tudnivalókra, ismeretekre nézve. Bp., 1899, Hornyánszky-ny., XVI+313+[1] p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, széteső állapotban, kopott, foltos borítóval, a lapok egy része kijár.