Fotó Tételek száma: 655
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3346474
16501
518
280000
Photo
cca 1930-1940 Munkácsi Márton (1896-1963): Brazíliai utcakép, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, lapszéli foltokkal, 30×24 cm
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
3445102
16502
518
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Balerinák tánca, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm 3445122
16503
518
Photo
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, a felrobbantott Erzsébet híd, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23×17 cm 3445105
16504
518
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Balerinák ugrása, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23×17 cm 3408543
16506
518
3200
Photo
cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): vadász fotók: Budakeszi, Göd, szalonka vadászat, Páty. 4 db fotó kartonon, ceruzával feliratozott, jelzett, lap méret 24x18 cm 2116685
16507
518
Photo
1972 Tóth Erzsébet balmazújvárosi fotóművész, feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (Barát), 23,8x8,5 cm 1072097
16508
518
Photo
cca 1970 Kocsis Iván: Kerék és bilincs, feliratozott fotóművészeti alkotás, 21x18 cm 3278583
16509
518
4800
Photo
Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm 2964556
16510
518
Photo
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben 3469785
16511
518
Photo
Szabóky Zsolt: Visegrád. Jelzett művészfotó, üvegezett keretben. 30x40 cm 3469782
16512
518
Photo
Szabóky Zsolt: Dévény. Jelzett művészfotó, üvegezett keretben. 30x40 cm 3484552
16513
518
Photo
cca 1986 Pataki Gábor fotóriporter felvételei Varnus Xavér orgonaművészről, 10 db pecséttel jelzett, vintage fotó, ezüstzselatinos fotópapíron, 16x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft