Üvegtárgyak

Tételek száma: 555

Hutaüveg váza, zománc festéssel, virágos és pillangós díszítéssel. Moyser? XIX. sz. Kézzel festett, szájánál kis lepattanással. 28 cm
12763.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Nagyméretű anyagában színezett iparművész üveg kakas figura, hibátlan, m: 18,5 cm
12764.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12765.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12766.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12767.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Murano studióüveg asztaldísz. Aranylemez beolvasztással díszített, anyagában színezett kézzel formázott vastag üvegszál, jelzés nélkül, hibátlan, 13x11 cm
12768.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Bütykös kancsó, Parád, cca 19. sz. vége, hibátlan, m: 12 cm
12769.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

"Nemo" bowl. Egermann gyár, Csehszlovákia, cca 1980, füstszínű üveg, minimális pattogzással, d: 20 cm, m: 12 cm
12770.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12771.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12772.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

12773.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Pohár. cca 18. sz. vége - 19. sz. első harmada, feltehetően Szászország környéke, felfelé enyhén szélesedő testén fazettált és gravírozott virágmintás díszítéssel. Kis kopottsággal, m: 11,5 cm /// Glass. Circa late 18th century ? early 19th century, presumably from the Saxony region. The body slightly widening upwards, with faceted and engraved floral pattern decoration. Minor wear. Height: 11.5 cm.
12774.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft