Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1845. "Sz. Kir. Pécs városa a kebelében 1845. aug. 11. egybegyült Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak - Keresve lel / Székesegyház" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF Hungary 1846. "Pécs welcomes the Hungarian Physicians and Naturalist on 11th of August 1845" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51mm) C:AU,XF
Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a műszaki felsőoktatás Miskolc / Első professzoraink - Sályi I. - Borbély S. - Zorkóczy B." kétoldalas bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC