Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 752

1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31493.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1983. (DN) "75 éves a magyar aknamélyítés" kétoldalas, öntött bronz plakett (~66-67mm) T:AU
31494.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1984. "Hódmezővásárhely / Szeged Tourist" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
31495.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete 1884-1984 Budapest" kétoldalas fém emlékérem (43mm) + 1994. "AL-KO KOBER Kft. Budapest 1989-1994" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem kapszulában (43mm) + Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42mm) T:XF,VF, aranyozás teljesen lekopott, patina
31496.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért 1945-1985 / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) + Kovács Dezső (1921-2004) DN "Eredményes Propaganda Munkáért" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, kis ph., egyiknek ragasztónyom a hátoldalán
31498.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1985. "Budapesti Tavaszi Fesztivál" kétoldalas bronz emlékérem (80mm T:AU
31499.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1985. "Diósgyőri Munkás - 40 éve jelent meg az LKM és a DIGÉP dolgozóinak hetilapja 1945-1985" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (70x89mm) T:AU
31500.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

31501.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1985. "Vágathajtási Konferencia Borsodi Szénbányák" egyoldalas, részben festett, öntött bronz plakett (81,5x123mm) T:XF
31502.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

31503.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1986. "Szécsény újra város / Hazafias Népfront Honismereti Bizottsága 1334-1886" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31504.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft