Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 107

12 darabos, hat személyes ezüst nyelű villa és kés készlet, nagy méret 22-27 cm, Nagyon szép egészbőr borítású díszdobozban 37x29 cm
24050.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag) tükör és ruhakefe, jelzett. 26 cm, Almásy családi monogrammal br 444 g
24051.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

24052.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

24053.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

24054.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

24055.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

Arany (Au) bross, 14k, benne 0,01ct; 0,02ct; 0,05ct méretű gyémántokból összesen cca 0,9-1ct gyémánt ékítés, jelzett, 42x29mm, bruttó 13,7g
24056.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

24057.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű süteményes villa készlet. 12 darabos, díszdobozban, jelzett, 16 cm
24058.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Fülbevaló pár, 18k arany (Au) , gyöngyökkel ékítve, Jelzett, magyar fémjellel. 11,66 g d: 24 mm
24059.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
1 187,50

Nubia 14k arany (Au) karóra, arany szíjjal, Jelzett, új állapotban. br 30,6 g 24x22 mm díszdobozban.
24060.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
1 187,50

Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet, 12 darab, jelzett, h: 15-17 cm, díszdobozban,
24061.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft