Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 107

Szerencsehozó amulett. Oroszlánkarom aranyba (14) k foglalva, faragással díszített Afrika, XX. sz. eleje. 4 cm, 3,45 g Széchenyi Zsigmond vadász is hasonlót hordott
24037.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Antik ezüst (Ag) áttört dísztál, plasztikus dinnye díszítéssel. Jelzett 13 latos finomságjel, 1856 Ausztria. HS mesterjeggyel 172 g.
24038.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 925-ös finomságú 37x23 cm 777 g
24039.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

cca 1860-1930 A Perczel család hagyatékából származó 105 részes ezüst (Ag) evőeszköz- és szervírozó készlet. A Perczel család címerével díszített, jelzett, különböző mesterek jegyeivel, közte Cseh Pál, Löfkovits Arthur Debreczen, stb. Ezüst (Ag) darabok: 12 darab nagy villa nettó 561g, 2 darab tortalapát nettó 251g - 2 darab szervírozó kanál nettó 195g - 2 darab merőkanál nettó 214g - 2 darab tortakanál nettó 142g - szószmerő kanál nettó 104g - 5 darab fűszerkínáló részben sérült üvegbetétekkel nettó 111g - 6 darab fűszerkanál nettó 51g - 12 darab kávés kanál nettó 156g - 10 darab teás kanál nettó 280g - 12 darab villa nettó 848g - 12 darab evőkanál nettó 870g. Ezüst (Ag) nyelű darabok: 2 salátaszervírozó bruttó 136g - 2 darab húsvilla bruttó 181g - 12 darab kés, zömmel elvált nyéllel bruttó 1000g - 12 darab kis kés bruttó 562g. Ezüst (Ag) nyelű eszközök összesen: bruttó 1879g. Ezüst (Ag) eszközök összesen: nettó 3783g. Eredeti Perczel-címeres kopott díszdobozban.  ///  c. 1860-1930 A 105-piece silver (Ag) cutlery and serving set from the estate of the Perczel family. Decorated with the Perczel family coat of arms, hallmarked, bearing various makers's marks, including those of Pál Cseh, Arthur Löfkovits Debreczen, etc. Silver (Ag) pieces: 12 large forks, net 561 g; 2 cake servers, net 251 g; 2 serving spoons, net 195 g; 2 ladles, net 214 g; 2 cake spoons, net 142 g; 1 sauce ladle, net 104 g; 5 condiment holders with partially damaged glass inserts, net 111 g; 6 condiment spoons, net 51 g; 12 coffee spoons, net 156 g; 10 tea spoons, net 280 g; 12 forks, net 848 g; 12 tablespoons, net 870 g. Silver (Ag)?handled pieces: 2 salad servers, gross 136 g; 2 meat forks, gross 181 g; 12 knives, mostly with detached handles, gross 1000 g; 12 small knives, gross 562 g. Total weight of silver-handled utensils: gross 1879 g. Total weight of solid silver utensils: net 3783 g. In a worn original presentation box bearing the Perczel coat of arms.
24040.

cca 1860-1930 A Perczel család hagyatékából származó 105 részes ezüst (Ag) evőeszköz- és szervírozó készlet. A Perczel család címerével díszített, jelzett, különböző mesterek jegyeivel, közte Cseh Pál, Löfkovits Arthur Debreczen, stb. Ezüst (Ag) darabok: 12 darab nagy villa nettó 561g, 2 darab tortalapát nettó 251g - 2 darab szervírozó kanál nettó 195g - 2 darab merőkanál nettó 214g - 2 darab tortakanál nettó 142g - szószmerő kanál nettó 104g - 5 darab fűszerkínáló részben sérült üvegbetétekkel nettó 111g - 6 darab fűszerkanál nettó 51g - 12 darab kávés kanál nettó 156g - 10 darab teás kanál nettó 280g - 12 darab villa nettó 848g - 12 darab evőkanál nettó 870g. Ezüst (Ag) nyelű darabok: 2 salátaszervírozó bruttó 136g - 2 darab húsvilla bruttó 181g - 12 darab kés, zömmel elvált nyéllel bruttó 1000g - 12 darab kis kés bruttó 562g. Ezüst (Ag) nyelű eszközök összesen: bruttó 1879g. Ezüst (Ag) eszközök összesen: nettó 3783g. Eredeti Perczel-címeres kopott díszdobozban.

///

c. 1860-1930 A 105-piece silver (Ag) cutlery and serving set from the estate of the Perczel family. Decorated with the Perczel family coat of arms, hallmarked, bearing various makers's marks, including those of Pál Cseh, Arthur Löfkovits Debreczen, etc. Silver (Ag) pieces: 12 large forks, net 561 g; 2 cake servers, net 251 g; 2 serving spoons, net 195 g; 2 ladles, net 214 g; 2 cake spoons, net 142 g; 1 sauce ladle, net 104 g; 5 condiment holders with partially damaged glass inserts, net 111 g; 6 condiment spoons, net 51 g; 12 coffee spoons, net 156 g; 10 tea spoons, net 280 g; 12 forks, net 848 g; 12 tablespoons, net 870 g. Silver (Ag)?handled pieces: 2 salad servers, gross 136 g; 2 meat forks, gross 181 g; 12 knives, mostly with detached handles, gross 1000 g; 12 small knives, gross 562 g. Total weight of silver-handled utensils: gross 1879 g. Total weight of solid silver utensils: net 3783 g. In a worn original presentation box bearing the Perczel coat of arms.

Kikiáltási ár:
1 300 000 Ft
3 523,04
4 062,50

2 darab ezüst (Ag) fűszerkínáló kanalakkal, jelzett, kissé sérült üveg betétekkel, nettó 61,7g
24041.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Sterling Vased S.A. jelzéssel kutya ezüst (Ag) lemez kép, keretben, 18x23 cm
24043.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) talpas váza. Dianás jelzéssel, gravírozással, Kristály. Jelzett, hibátlan 18 cm
24044.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Fehérarany és sárga arany (Au) karék, 18k, 7 darab rubin berakással, jelzett, h: 18 cm, bruttó 24,2g
24045.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 761,52
2 031,25

14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47
24046.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75

14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct
24047.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50

24048.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

24049.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft