Térképek

Tételek száma: 135

cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm
18049.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1913 Nyugat- és észak-európai országok térképei, 3 db, Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34x25 cm
18050.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18051.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

7 db vegyes kerékpáros és camping térkép, többségében magyar
18052.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

6 db turista- és vízisport-térkép: Hortobágy Nemzeti Park, Dunakanyar, Balaton, Velencei-tó, stb.
18053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Belényes és Sulest katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé viseltes, foltos, 39x52 cm
18054.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
18055.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

MALÉV Pocket-Atlas, Bp., Cartographia, ceruzás megjegyzésekkel, gerinc sérült, 40p
18056.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970 Jepco Avigation légiforgalmi / légifolyosó térképek, 2 db (Európa / Észak-Afrika), 43x114 cm
18057.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 40,5×44 cm
18058.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1938 Magyarország új északi határvidéke I. Nyugati és II. keleti rész, kétoldalas, Pesti Hírlap, hajtott, szakadt, 41x57 cm
18059.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Budapest térképe, 1:25 000, kiadja: M. Kir. Térképészeti Intézet, szakadt, sérült, 74×90 cm
18060.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft