Térképek Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3354808
18049
515
Maps
cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm 3355054
18050
515
900
Maps
cca 1913 Nyugat- és észak-európai országok térképei, 3 db, Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34x25 cm 3075036
18051
515
Maps
cca 1930 Budapest Esseg (Eszék) 44sz. autós térkép. Freytag és Berndt 104x75 cm 3354857
18052
515
900
Maps
7 db vegyes kerékpáros és camping térkép, többségében magyar 3354860
18053
515
Maps
6 db turista- és vízisport-térkép: Hortobágy Nemzeti Park, Dunakanyar, Balaton, Velencei-tó, stb. 3354876
18054
515
Maps
cca 1910 Belényes és Sulest katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé viseltes, foltos, 39x52 cm 3155350
18055
515
Maps
3 darab klf kanadai térkép, cca 1990 3476275
18056
515
Maps
MALÉV Pocket-Atlas, Bp., Cartographia, ceruzás megjegyzésekkel, gerinc sérült, 40p 3478176
18057
515
Maps
1970 Jepco Avigation légiforgalmi / légifolyosó térképek, 2 db (Európa / Észak-Afrika), 43x114 cm 3476279
18058
515
Maps
1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 40,5×44 cm 3479694
18059
515
Maps
1938 Magyarország új északi határvidéke I. Nyugati és II. keleti rész, kétoldalas, Pesti Hírlap, hajtott, szakadt, 41x57 cm 3479680
18060
515
Maps
Budapest térképe, 1:25 000, kiadja: M. Kir. Térképészeti Intézet, szakadt, sérült, 74×90 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft