Térképek Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3391083
18024
515
Maps
Magyarország autóbuszhálózata 1970-71, 1971-72, 1972-73, 3 db nagyméretű térkép, 66x68 cm 3391082
18025
515
Maps
Kogutowicz zsebatlasza 1922-1926. évek egybe kötve. Új sorozat, II-V.. évf. Szerk.: Bátky Zsigmond és Kogutowicz Károly. Bp., 1921-1926, Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya,190p. 116p + 1 kih t., 116p + 1 kih t, 96p+1kih t, 178p+1 kih t. . Haránt-alakú egészvászon kötésben. 3391249
18026
515
6500
Maps
[ca 1910 Közép Európa autótérképe], Automobil-Routenkarte von Mittel-Europa 1:2 000 000. Freytag & Berndt. 100x72 cm Kiadói papírborítóval 3391245
18027
515
3200
Maps
[ca 1880 Ázsia térkép], General-Karte von Asien, Glogau, F. Handtke, 70x87cm Kiadói szakadt papírborítóval, térkép szép állapotban 3393474
18028
515
3200
Maps
1859 Strategische Karte des italienischen Kriegsschauplatzes. Litografált térkép, sérült. Térkép mérete 37x30 cm. 3391298
18029
515
Maps
ca 1910 Zakopane, Nowy Targ katonai térképe. Vászonra kasírozva 38x37 cm 3390821
18030
515
Maps
1901 Selmeczbánya turista-térképe. 1:28800. Joerges Á. özv. és fia kiadása. 79x58 cm 3391467
18031
515
3200
Maps
ca 1880-1900 4 db Svájc és Franciaország térkép 3348270
18032
515
Maps
Budapest és Szentendre környéke. Katonai térkép 1936. M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet 64x46 cm 3348285
18033
515
4800
Maps
1969 Budapest-Pesthidegkút 2 db térkép Országos Földügyi és Térképészeti Hivatal - Középdunavölgyi Vízügyi Igazgatóság 1:25 000 45x45 cm 3391206
18034
515
Maps
ca 1900 Kézzel rajzolt térkép lapok, térkép másolatok, Magyarország és világ. Lapok mérete 39x27 cm 3391414
18035
515
Maps
ca 1910 Neszmély és Zsámbék környékének katonai térképe, vászonra kasírozva 52x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft