18087.
Térképek
3 000 Ft
cca 1830 Arnz, [Josef]: Atlas der Alten Welt in 16 illuminirten Karten. Nach den besten Hülfsmitteln zum Gebrauche in Gymnasten entworfen von - - . Düsseldorf, é.n., Arnz & Comp., 14 t. (eredetileg 16 t.) Korabeli félvászon-kötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval és gerinccel, részben sérült, javított lapokkal, bejegyzésekkel, firkákkal, két hiányzó térképpel.