Bertold Löffler (1874-1960): Szecessziós illusztrációk, litográfia, pa... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~83/Bertold-Loffler-1874-1960-Szecesszios-illusztraciok-litografia-papir-modern-kepkeretben-~II3481516
3481516
18762
515
Printed Materials
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,68 EUR , 25,00 USD
Leírás: Bertold Löffler (1874-1960): Szecessziós illusztrációk, litográfia, papír, modern képkeretben, látható: 29,5x21,5 cm, külső méret: 42x32 cm
: tg