cca 19. sz. közepe - második fele, Blondel tükör, fazettált üveggel, s... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~85/cca-19-sz-kozepe-masodik-fele-Blondel-tukor-fazettalt-uveggel-serult-kerettel-64x44-cm~II3477465
3477465
13355
515
15000
Antique
Leírás: cca 19. sz. közepe - második fele, Blondel tükör, fazettált üveggel, sérült kerettel, 64x44 cm
: kni