13431.
Műtárgyak, antikvitás
36 000 Ft
97,56 EUR, 112,50 USD
Réz szamovár. Lomov Gyár, Tula, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kis sérüléssel, horpadással, m: 56 cm /// Copper samovar. Lomov Factory, Tula, last third of the 19th century, marked, with minor damage, a dent, h: 56 cm