Kehelydísz. Aranyozott bronz, cca 18. sz vége - 19. sz. eleje, feltehe... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~85/Kehelydisz-Aranyozott-bronz-cca-18-sz-vege-19-sz-eleje-feltehetoen-magyar-~II3267394
3267394
13512
515
24000
Antique
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 65,04 EUR , 75,00 USD
Leírás: Kehelydísz. Aranyozott bronz, cca 18. sz vége - 19. sz. eleje, feltehetően magyar, felfogatóponttal, 5x5 cm
: nk