Japán lakkozott papírmasé doboz, kisebb sérülésekkel. XIX. sz. 31x10 c... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~85/Japan-lakkozott-papirmase-doboz-kisebb-serulesekkel-XIX-sz-31x10-cm~II3476470
3476470
13415
515
Antique
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: Japán lakkozott papírmasé doboz, kisebb sérülésekkel. XIX. sz. 31x10 cm
: kni