17695.
Judaika
36 000 Ft
97,56 EUR, 112,50 USD
Sarreguemines judaika szukkoti boroskancsó. cca 20. sz. eleje, mázas öntött fajansz, körben a szukkoti mulatság plasztikus ábrázolásával, kívül csokoládébarna, belül pink színű mázzal, szőlőtörzset imitáló füllel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 24 cm /// Sarreguemines Judaica Sukkot wine pitcher. Circa early 20th century, glazed molded faience, with a relief depiction of the Sukkot celebration around the body. Forest green glaze on the exterior, turquoise glaze on the interior, handle shaped like a grapevine trunk, marked, flawless condition, height: 24 cm