Hajózás, Balaton

Tételek száma: 16

Entz Béla: "Tihany mereng..." Gyermek voltam Tihanyban. A szerző, a Entz Béla (1919-2012) hidrobiológus által DEDIKÁLT példány! Tihany,2003.,Bencés Apátság, 72 p. Kiadói papírkötés. + Vajkai Aurél: Szabadtéri Néprajzi Múzeumok Veszprém Megyében: Tihany. Veszprém, 1973., Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága, 62 p. Kiadói papírkötés.
17732.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
14

Fenyvesi Ottó: Sava Babic Balatonfüred város díszpolgára. Sava Babić (1934-2012) szerb író, költő, műfordító által és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Balatonfüred Városért Közalapítvány 15. Balatonfüred, 2005, Balatonfüred Városért Közalapítvány, 96+4 p. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés.
17733.

Fenyvesi Ottó: Sava Babic Balatonfüred város díszpolgára. Sava Babić (1934-2012) szerb író, költő, műfordító által és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Balatonfüred Városért Közalapítvány 15. Balatonfüred, 2005, Balatonfüred Városért Közalapítvány, 96+4 p.
Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Veszprém, 1956, Veszprémmegyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala, 186+[2] p. Kiadói papírkötés.
17734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jalsovics Aladár: A balatonfüredi gyógyhely és kirándulási helyei. Képekkel illusztrált. Bp., 1878, Hunyadi Mátyás Intézet. Újrakötött félműbőr kötés, belekötve az eredeti papírborító, az oldalak kopottas állapotban.
17735.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Nagy Pál Sándor - Szilvay Géza: Hajómodellezés. Modellezők Könyvtára 6. Bp., 1969, Táncsics, 246 p. + 1 (kihajtható tábla) t. Megjelent 3700 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
17736.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1960-2010 Dunai utasszállító hajók, kompok. Egyedileg összeállított album fekete-fehér és színes fotókkal, képeslapokkal, gyűrűs albumban.
17738.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bikkes István - Nagyszékely István: Hajós legendák - legendás hajósok. Bp., 2013, Fluvius Kft., 224 p. Kiadói papírkötés.
17739.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Braden, Twain: Vitorlázók kézikönyve. Alapvető tudnivalók és professzionális tanácsok. Pécs, 2005, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17740.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rhé, Gyula: Archaeologische Spuren aus der Urzeit und dem Altertum bei Veszprém. [Ős- és ókori nyomok Veszprém körül.] Resultate der wissenschaftlichen Erforschung des Balatonsees [A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei] III. Band, Erster Teil, Erste Section. Wien, 1906, Balatonsee-Commission der Ung. Geographischen Gesellschaft [Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága] - Ed. Hölzel, (Hornyánszky-ny.), 2+33 p.+2 (chromolitográfia) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, modern védőborítóban, a borító javított, a hátsó borító és az utolsó tábla felső sarkain restaurációval, az első táblán javításnyommal.
17741.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1954-1956 Balatoni fotóalbum több mint 100 db beragasztott fotóval (Zamárdi, fürdőzők, életképek), változó méretben, sérült zsinórfűzéses albumban
17743.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

35 darab Balaton témájú képeslap
17744.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17745.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft