Könyvek: Vallás

Tételek száma: 100

Spicer W. A.: Korunk és a világ sorsa. Bp., Gyarmati és Társa. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21416.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ramsay, [William Mitchell]: Pauline and other Studies in Early Christian History. London, 1906, Hodder and Stoughton, XI+(1)+415+(1) p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, egy színes, kihajtható térképpel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a gerincen kisebb hiánnyal, a térképen kisebb szakadással, kissé dohos.
21417.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lovik Sándor-Horváth Pál (szerk.): Hívők, egyházak ma Magyarországon. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21418.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1933 A ,,Keresztény Nő" ünnepi száma a Szociális Missziótársulat 25 éves jubileuma alkalmából (1908-1933). XXI. évf. 8-9. sz. 1933. október-november. Bp., Stephaneum-ny., 52 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a lapok sarkán ázásnyommal.
21419.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft