https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Vadaszat~621/Bakoczi-Antal-Vadaszszenvedely-vadaszati-fegyelem-Csergezan-Pal-illusztracioival-Bp-1971-~II3475171
3475171
20711
515
Books: Hunting
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált papÃrkötés, sérült gerinccel. + Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony,1975,Madách. Kiadói egészvászon-kötés.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m