Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 332

Melega Miklós: A modern város születése. Szombathely infrastrukturális fejlődése a dualizmus korában. Archivum Comitatus Castriferrei 5. Szombathely, 2012. Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19108.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

19109.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

19110.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Göncz László: A muravidéki magyarság 1918-1941. Lendva, 2001 367p. Kiadói kartonált papírkötésben Dedikált
19111.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tolnainé Szabó Eta: Miért éppen Mány. A vidék megtartó ereje. Mány, 2019. Mányi Közösségekért. 489p.. Kiadói kartonált papírkötésben
19112.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói keménykötésben papír védőbprítóval. 220p.. Második, bővített kiadás. Dedikált példány!
19113.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Balbi Adorján egyetemes földrajza a művelt közönség számára. Teljesen átdolgozta és tetemesen kibővítette: Czirbusz Géza. II. kötet: A nyugoti földségek. Történeti Nép- és Földrajzi Könyvtár LXIV. köt. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál-ny., IX+(1)+771+(1) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a címlapon foltokkal, egy sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
19114.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csetényi Mihályné: Mozaikok Csépa történetéből. Csépa, 2014. Csépai önkormányzat. 238p. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötésben. Ritka!
19115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pilismaróti Bozóky Gyula: A Szentföld lelke. Négy szentföldi utam emléke. Kalocsa, 1933. Kiadói papírkötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.
19116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

19117.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Baranyi András: Munkács, ahogy nagyszüleink látták. Szerk.: - -. Katona Tamás előszavával. [Bp - Munkács], 2007., Vitéz Pákh Sándor Jótékonysági Alapítvány. Bilingvis, magyar, ukrán nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19118.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Divald Kornél: Eperjes templomai. Adatok Rombauer János festőről. Magyar városok művészete. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19119.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft