19233.
Lezárult 514. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papÃrrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,96 EUR, 6,88 USD
Tömöry Lajos: Hajdúszovát gazdasági földrajza a XVII. század közepe óta. Közlemények a Debreceni Tisza István Tudományegyetem Földrajzi IntézetébÅ‘l 12. sz. Debrecen, 1942, (Beke Zoltán-ny.), 64 p. Kiadói papÃrkötés, tulajdonosi bélyegzÅ‘vel.