19227.
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,25 EUR, 3,75 USD
Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. I-II. köt. (Reprint kiadás, kísérőfüzettel). Bp., 1982, Helikon - Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötések, kopott kiadói papírtokban. + Orbán Balázs: Torda város és környéke. Bp., 1984, Helikon, 479+(1) p. Reprint kiadás, kísérőtanulmánnyal (Csatári Dániel: Orbán Balázs eszméi). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos, szakadt papírborítóban.